Moderní koupelnový textil

V moderní koupelně sehrávají zvolené koupelnové doplňky nejen praktickou, ale i estetickou funkci. S jejich pomocí lze interiér koupelny snadno barevně vyladit a dodat tak prostoru potřebnou jiskru.

Dojem vzdušnosti a prostornosti v případě malé koupelny zajistí koupelnové doplňky světlých tónů.

Velmi důležitým doplňkem, který interiér koupelny příjemně zútulní, je koupelnový textil.  Výrazné barevné změny dosáhneme například prostřednictvím nákupu vhodných odstínů ručníků a osušek včetně barevně sladěné textilní koupelnové předložky.

Koupelnový textil

Sladění interiéru i v nejmenších detailech vytváří v prostoru uvolněnou atmosféru a koupelna se díky tomu stává oázou klidu.

Koupelnový textil se nemusí jen tak povalovat přehozený přes vanu Předpokládáme totiž, že v rodině s více členy má každý svůj ručník, župan nebo osušku, a při nevyřešeném ukládání pak zákonitě vznikají i z těch nejkrásnějších dezénů jen nevzhledné hromady prádla. Rozmístěním různých typů věšáků, háčků, držáků a koupelnového nábytku s úložným prostorem se dá najít řešení, díky němuž bude koupelna působit upraveně a textil získá vedle praktického užití i roli doplňku, který dotváří celkový dojem koupelny.

Nezapomeňte, že součástí vybavení by měl být i nábytek, do kterého žínky, ručníky či župany naskládáte tak, aby byl kdykoliv po ruce.
Dále doporučujeme tyto články

Nábytek do jídelny

Nábytek do jídelny

  Nábytek vhodný do jídelny   Ne každý může říct, že se v jeho bytě či domě nachází jídelna, avšak téměř všichni máme jídelní stůl a židle, u kterých jíme. Jídelna či jídelní kout bývá zpravidla místem, kde se rodina schází a proto bývá centrem domácnosti. Připravili jsme si pro Vás pár tipů podle...

Matrace Dřevočal

Matrace Dřevočal

Dřevočal Dřevočal je česká firma zaměřená na výrobu matrací. Nabízí kompletní sortiment pro zdravé spaní. V sortimentu této oblíbené značky můžeme najít bezmála stovku modelů nejen zdravotních matrací, které se vyznačují prvotřídním zpracováním, kvalitními a hygienicky zdokonalenými materiály, ale v...

Nábytek stylově - nejlevnější nábytek Copyright (C) 2015 nabytekstylove.cz, Všechna práva vyhrazena
Design: StudioSCHNEIDER.cz
Můžete nám zanechat vzkaz.

Rychlý kontakt

Tel.: +420 606 776 353

Pondělí 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Úterý 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Středa 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Čtvrtek 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Pátek 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00