Pojďme vybavit pokojíček malé holčičky!

Dětský pokoj je velice důležitý. Nabízí dítěti soukromí a vytváří podmínky pro jejich správný vývoj. Zejména pak malé parádivé slečny ocení své vlastní království, kde mohou naplno rozvinout svou fantazii i rozehrát své hry. Jak by ale měl vypadat pokojíček malé slečny? Co v něm nesmí chybět a co naopak můžeme vypustit? To se dozvíte v následujícím článku!

1. Posteldětská postel patří k základu každého pokojíčku. Na ní dítě večer co večer uléhá a nechá se odnést do kouzelné říše snů. Do našeho holčičího pokojíčku tak skvěle sedne například velmi oblíbená dětská postel Marlenne. Postel je vyrobeny z MDF materiálu v bílé barvě s lakovaným povrchem. K posteli se dá dokoupit i šuplík, který poslouží jako skvělé uložiště kupříkladu přes den nepotřebných peřin. V postýlce Marlenne se bude malým slečnám sladce usínat.

2. Psací stůldětský psací stůl je další důležitou součástí dětského pokoje. Poskytuje dítěti tolik potřebnou pracovní plochu. Na ní dítě píše své domácí úkoly nebo jinak tvoří. Do našeho holčičího pokojíčku můžeme vybrat kupříkladu psací stůl Marlenne, který doplní již zvolenou dětskou postel. Protože ale psací stůl i dětská postel Marlenne patří do sestavy, které lze libovolně kombinovat, můžeme se poohlédnout i po psacím stolu jiné značky. Například dětský psací stůl Lobete kombinuje šedou, bílou i růžovou barvu. Proto se tak stane skvělým doplňkem do pokojíčku každé holčičky.

3. Komoda a šatní skříně

Komoda i dětská šatní skříň bezesporu patří k důležitým kouskům dětského nábytku, ačkoliv to tak na první pohled nevypadá. Obzvláště u zařizování holčičího pokojíčku jsou skříně a komody důležitým prvkem. Zejména holčičky si chtějí zkoušet své oblečení i několikrát za den. Proto jistě ocení, když budou mít své věci uschované v jejich pokojíčku. V naší nabídce najdete velmi oblíbené kousky dětských komod i šatních skříní. A když se budete dívat opravdu pozorně, zjistíte, že některé kousky u nás seženete s výraznou slevou. Holčičky budou nadšené i z dětské toaletky Clarissa. Ta nabízí kombinaci černé, bílé a růžové barvy. Holčičky se před ní budou nakrucovat snad celý den.

Tak a pokojíček máme kompletní. Jeho výzdoba však teprve začíná. Ve svém dětském pokojíčku holčičky jistě ocení nejrůznější záclonky, dečky, hodiny i jiné nástěnné dekorace. Zařizovat dětský pokoj je přece taková zábava!
Dále doporučujeme tyto články

Nábytek do jídelny

Nábytek do jídelny

  Nábytek vhodný do jídelny   Ne každý může říct, že se v jeho bytě či domě nachází jídelna, avšak téměř všichni máme jídelní stůl a židle, u kterých jíme. Jídelna či jídelní kout bývá zpravidla místem, kde se rodina schází a proto bývá centrem domácnosti. Připravili jsme si pro Vás pár tipů podle...

Matrace Dřevočal

Matrace Dřevočal

Dřevočal Dřevočal je česká firma zaměřená na výrobu matrací. Nabízí kompletní sortiment pro zdravé spaní. V sortimentu této oblíbené značky můžeme najít bezmála stovku modelů nejen zdravotních matrací, které se vyznačují prvotřídním zpracováním, kvalitními a hygienicky zdokonalenými materiály, ale v...

Nábytek stylově - nejlevnější nábytek Copyright (C) 2015 nabytekstylove.cz, Všechna práva vyhrazena
Design: StudioSCHNEIDER.cz
Můžete nám zanechat vzkaz.

Rychlý kontakt

Tel.: +420 606 776 353

Pondělí 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Úterý 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Středa 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Čtvrtek 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Pátek 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00