Matrace Dřevočal

Dřevočal

Dřevočal je česká firma zaměřená na výrobu matrací. Nabízí kompletní sortiment pro zdravé spaní. V sortimentu této oblíbené značky můžeme najít bezmála stovku modelů nejen zdravotních matrací, které se vyznačují prvotřídním zpracováním, kvalitními a hygienicky zdokonalenými materiály, ale v neposlední řadě zde najdete i anatomické polštáře, či matrace do dětských postýlek.

Kvalitní české matrace

Matrace této firmy se vyznačují velmi vysokou kvalitou. Toto dokazují bez-počtem certifikátů a atestů. Matrace testují v Textilním ústavu v Brně. Co se týče matrací nabízí například matrace ze: Studené pěny, Bio pěny, Latexu, Pružinové matrace, Taštičkové matrace, Profilované matrace a matrace z Antibakteriální pěny.

Varianty matrací Dřevočal

Firma Dřevočal nabízí mnoho vartinat matrací, ať co se týče tvrdosti, velikosti, tak i materiálů, ze kterých se matrace vyrábějí. Zde naleznete malé nahlédnutí do materiálu.

Studená pěna

Studená pěna je tvořena buňkami se silnější stěnou, díky větším pórům je dokonale provzdušněna a lépe odvádí teplo.

Bio pěna

Matrace jsou vyráběny ze sojového extraktu, který má nejen příznivý vliv na lidský organizmus, ale také šetří náš ekosystém - snižuje spotřebu nerostných surovin. Sója je již po tisíce let ceněnou surovinou zemí Dálného východu pro svůj poměrně vysoký podíl lecitinu. Lecitin zvyšuje intenzitu dýchání lidské kůže, ovlivňuje její pružnost. Reguluje pH-hodnotu kůže a podporuje přirozený ochranný plášť proti agresivním vlivům prostředí. Použití přírodní suroviny má unikátní vliv na výsledné vlastnosti matrace . Materiál nabízí výbornou elasticitu a snižuje se riziko případné deformace.

Latexové matrace

Zabezpečují správnou podporu těla. Latexová pěna je komfortní, trvanlivá a má velmi vysokou elasticitu, je flexibilní a tvarově stálá i po mnoha letech užívání. Po stlačení se velmi rychle vrací do původního tvaru.

Pružinové matrace

Jádro těchto matrací tvoří pružiny o síle drátu 2,4mm. Jednotlivé pružiny jsou navzájem spojeny přídavnými spirálami. Na pružinová jádra jsou umístěny roznášecí vrstvy impregnovaného vysoce gramážního filcu. Vrchní vrstvu tvoří polyuretan, kokos nebo ovečka.

Taštičkové matrace

Jou luxusní matrace s jádrem z taštičkových pružin s pěti anatomickými zónami, které svou vynikající elasticitou zabezpečují ideální ortopedickou polohu páteře a kloubů. Jádro matrace obsahuje cca 1000 ks jednotlivých pružin uložených v samostatných pouzdrech z netkané textilie, které individuálně reagují na nerovnosti lidského těla a umožňují tak optimální rozložení hmotnosti.

Profilované matrace

Matrace svým složením řadíme spíše do skupiny tvrdších. Vzdušnost profilovaných matrací je zabezpečena příčnými průduchy.

Antibakteriální pěna

Antibakteriální pěna zabraňuje výskytu bakterií a roztočů. Je dermatologicky testována a šetrná vůči pokožce. Díky antimikrobiální úpravě Sanitized je revolučním řešením pro alergiky.
Dále doporučujeme tyto články

Nábytek do jídelny

Nábytek do jídelny

  Nábytek vhodný do jídelny   Ne každý může říct, že se v jeho bytě či domě nachází jídelna, avšak téměř všichni máme jídelní stůl a židle, u kterých jíme. Jídelna či jídelní kout bývá zpravidla místem, kde se rodina schází a proto bývá centrem domácnosti. Připravili jsme si pro Vás pár tipů podle...

Nábytek a trendy 2016

Nábytek a trendy 2016

Tak jako v jiných odvětvích, tak i v nábytkovém designu se každoročně určují trendy. A ani v roce 2016 tomu není jinak. Proto jsme si pro vás připravili malý náhled. co je vlastně letos "IN". Co se týká barev a barevných kombinací, jak u nábytku, tak i obecně v interiéru, budou letos převládat barvy, ale pozor né jako v...

Nábytek stylově - nejlevnější nábytek Copyright (C) 2015 nabytekstylove.cz, Všechna práva vyhrazena
Design: StudioSCHNEIDER.cz
Můžete nám zanechat vzkaz.

Rychlý kontakt

Tel.: +420 606 776 353

Pondělí 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Úterý 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Středa 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Čtvrtek 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Pátek 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00