Dětský nábytek

Dětský pokoj Libelle

Máte-li doma odrostlejšího potomka-studenta, jistě víte, jak nezbytné pro vás i jeho je, aby měl svůj dětský pokoj. Z hraček a dětského vybavení už student odrostl, a tak je zcela nezbytné pořídit mu nový pokoj. Dnešní trh je sestavami nábytku do studentských pokojů téměř přesycen a tak není nouze o to, pořídit přesně takovou kombinaci nábytku, která by se líbila i přirozeně náročnému adolescentovi.

Studentům šitý na míru bude například pokoj Libelle. Dětský nábytek v této sestavě je vyveden v trojkombinaci barev šedá mat/bílá/limetka, díky čemuž působí velice neotřele, svěže a moderně. V sestavě Libelle naleznete psací stůl v barvě šedá mat, polici v téže šedé barvě, dveřový regál, policový regál, prostornou šatní skříň a originálně vyvedenou komodu. Nábytek Libelle můžete zakoupit samostatně a sestavit si tak pokoj plně dle svých představ nebo můžete zakoupit již hotovou sestavu, díky níž bude dětský pokoj působit uceleným dojmem. Tento studentský pokoj se stane skvělým místem pro scházení kamarádů v pubertálním věku.

Pokoj Yoop jako skvělé útočiště

Skvělou variantu pokoje pro děti studentského věku představuje i pokoj Yoop. Stejně tak, jako pokoj Libelle, i pokoj Yoop patří do sektorového nábytku. Pokoj Yoop představuje o něco klasičtější verzi nábytku, než pokoj Libelle, to mu ale ani v nejmenším neubírá na kráse a originálnosti. Díky tomu, že je nábytek Yoop vyveden v neutrální povrchové úpravě dub sonoma a šedý antracit, bude pokoj vhodný jak pro chlapce, tak i pro dívky. V sestavě Yoop se nachází visící polička, dvě komody, dětská postel o rozměrech 90x200cm, psací stůl, regál a rohová šatní skříň.

Tak už víte, jak zařídíte pokoj pro vašeho adolescenta, aby se pro něj stal skvělým útočištěm?
Dále doporučujeme tyto články

Nábytek do jídelny

Nábytek do jídelny

  Nábytek vhodný do jídelny   Ne každý může říct, že se v jeho bytě či domě nachází jídelna, avšak téměř všichni máme jídelní stůl a židle, u kterých jíme. Jídelna či jídelní kout bývá zpravidla místem, kde se rodina schází a proto bývá centrem domácnosti. Připravili jsme si pro Vás pár tipů podle...

Matrace Dřevočal

Matrace Dřevočal

Dřevočal Dřevočal je česká firma zaměřená na výrobu matrací. Nabízí kompletní sortiment pro zdravé spaní. V sortimentu této oblíbené značky můžeme najít bezmála stovku modelů nejen zdravotních matrací, které se vyznačují prvotřídním zpracováním, kvalitními a hygienicky zdokonalenými materiály, ale v...

Nábytek stylově - nejlevnější nábytek Copyright (C) 2015 nabytekstylove.cz, Všechna práva vyhrazena
Design: StudioSCHNEIDER.cz
Můžete nám zanechat vzkaz.

Rychlý kontakt

Tel.: +420 606 776 353

Pondělí 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Úterý 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Středa 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Čtvrtek 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Pátek 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00