Nábytek a trendy 2016

Tak jako v jiných odvětvích, tak i v nábytkovém designu se každoročně určují trendy. A ani v roce 2016 tomu není jinak. Proto jsme si pro vás připravili malý náhled. co je vlastně letos "IN".

Co se týká barev a barevných kombinací, jak u nábytku, tak i obecně v interiéru, budou letos převládat barvy, ale pozor né jako v předchozích letech barvy výrazné, ale uklidňující pastelové tóny vycházející z přírodních tónů. Jako jsou například růžová, lila, šedá, meruňková či jemné tóny červené. Co se týká motivů, letošní rok je rokem motýlů a květin (takovéto motivy můžeme nalézt i na samolepkách na zeď, díky kterým můžeme pokoj oživit).

Samotný design nábytku se ještě stále obrací na přírodní stránku věci. Což znamená, že i letos hrají prim přírodní materiály jako jsou dřevo, kámen nebo korek budou hojně využívány, stejně jako doplňky v zemitých tónech hnědé, zelené, pískové či hořčicově žluté. Nábytek by měl být v prostém jednoduchém provedení. V moderním interiéru by neměly chybět ani netradiční materiály jako měď, mosaz či mramor. Mohou z nich být vyrobeny lustry či nábytek, ale využijete je i při dokončení stěn, schodů či podlah. Avšak stále zůstává populární i netradiční "EKO" nábytek vyrobený z dřevěných palet.

Na závěr nutno říct, že to, že je něco trendy neznamená, že by jsme všichni měli uniformě zařizovat naše domovy. Nejdůležitější je, abychom se doma cítili dobře a pohodlně a je jedno jaký nábytek nám k tomu dopomůže.
Dále doporučujeme tyto články

Nábytek do jídelny

Nábytek do jídelny

  Nábytek vhodný do jídelny   Ne každý může říct, že se v jeho bytě či domě nachází jídelna, avšak téměř všichni máme jídelní stůl a židle, u kterých jíme. Jídelna či jídelní kout bývá zpravidla místem, kde se rodina schází a proto bývá centrem domácnosti. Připravili jsme si pro Vás pár tipů podle...

Matrace Dřevočal

Matrace Dřevočal

Dřevočal Dřevočal je česká firma zaměřená na výrobu matrací. Nabízí kompletní sortiment pro zdravé spaní. V sortimentu této oblíbené značky můžeme najít bezmála stovku modelů nejen zdravotních matrací, které se vyznačují prvotřídním zpracováním, kvalitními a hygienicky zdokonalenými materiály, ale v...

Nábytek stylově - nejlevnější nábytek Copyright (C) 2015 nabytekstylove.cz, Všechna práva vyhrazena
Design: StudioSCHNEIDER.cz
Můžete nám zanechat vzkaz.

Rychlý kontakt

Tel.: +420 606 776 353

Pondělí 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Úterý 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Středa 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Čtvrtek 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Pátek 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00