Nábytek, vhodný do předsíně

Zvažujete, že si koupíte nový nábytek do předsíně, popřípadě si vybavujete úplně nový byt a nevíte, co budete do této místnosti potřebovat? pokusíme se Vám to přiblížit v tomto článku.

Předsíň

Je v bytě velmi důležité. už jen proto, že je to první místnost, do které vstoupí návštěva či my sami například po dlouhém dni v práci. Jedním z nejdůležitějších druhů nábytku v předsíni je botník. Protože rozházené boty nejsou moc reprezentativní. Pokud máme dost místa, nejvhodnější variantou jsou předsíňové stěny, které jsou nejen finančně výhodnější, ale také si nemusíme lámat hlavu s tím, jestli se nám jednotlivé kousky k sobě hodí designově. Nábytek v předsíni nám nejen esteticky zútulní vchod do bytu, ale je i dalším úložným prostorem, kterých v domácnosti není nikdy dost. V předsíni rovněž necháváme klíče, vodítko a hračky pro psa, tašky nebo tašku na kolečkách, kabelky a mnohé další. A budete-li myslet na všechny detaily před pořízením předsíňového vybavení, nestane se z ní pouhé skladiště, ale plnohodnotná místnost bytu. Pokud pomineme skříně a věšáky, nedílnou součástí předsíně je také zrcadlo, které ocení především ženy. Ale zrcadlo může mít nejen tuto funkci, ale může nám opticky zvětšit místnost.

Pokud se chcete nechat inspirovat či si přečíst zajímavosti o nábytku. Nepřehlédněte stránky www.taburet.cz které Vám mohou právě toto nabídnout.
Dále doporučujeme tyto články

Nábytek do jídelny

Nábytek do jídelny

  Nábytek vhodný do jídelny   Ne každý může říct, že se v jeho bytě či domě nachází jídelna, avšak téměř všichni máme jídelní stůl a židle, u kterých jíme. Jídelna či jídelní kout bývá zpravidla místem, kde se rodina schází a proto bývá centrem domácnosti. Připravili jsme si pro Vás pár tipů podle...

Matrace Dřevočal

Matrace Dřevočal

Dřevočal Dřevočal je česká firma zaměřená na výrobu matrací. Nabízí kompletní sortiment pro zdravé spaní. V sortimentu této oblíbené značky můžeme najít bezmála stovku modelů nejen zdravotních matrací, které se vyznačují prvotřídním zpracováním, kvalitními a hygienicky zdokonalenými materiály, ale v...

Nábytek stylově - nejlevnější nábytek Copyright (C) 2015 nabytekstylove.cz, Všechna práva vyhrazena
Design: StudioSCHNEIDER.cz
Můžete nám zanechat vzkaz.

Rychlý kontakt

Tel.: +420 606 776 353

Pondělí 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Úterý 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Středa 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Čtvrtek 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Pátek 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00