Skříně

Když řekneme slovo skříň, představíme si úložné prostory, kterých není nikdy dost. Skříň nechybí v žádné domácnosti. Protože přiznejme si, ne každý z nás si může dovolit velkou šatnu, do které se dá uložit mnoho věcí, aniž bychom bojovali s místem. Proto jsme si pro vás připravili pár rad, které můžete využít při nákupu skříní.

Obecně platí, využijte každý možný centimetr místa. Pokud si kupujete typizovanou šatní skříň, neváhejte si k ní dokoupit úložné prostory, jako jsou police navíc, koše, ramínka apod. toto doplňkové vybavení jistě využijete. Do větších skříní můžeme umístit i koš na špinavé či čisté prádlo. Také se v některých šatních skříní ukrývají přihrádky na boty, což potěší nejednu ženu. Při výběru skříně se zaměřujte nejen na vzhled, ale věnujte pozornost také prostoru, který skříň nabízí a v neposlední řadě také tomu, jak se skříň otevírá. Pokud máme v místnosti, kde skříň chceme umístit, opravdu málo prostoru, vyberte si spíše skříň, která má posuvné dveře. Také může být rozhodující výška skříně.

V dnešní době máme opravdu z čeho vybírat a je jen na nás jakou skříň si pořídíme. Velkým trendem jsou volně stojící šatní skříně, které mají tu výhodu, že je můžete kdykoliv přemístit, avšak drtivá většina těchto skříní je otevřená. Což nemusí být vždy k užitku.
Dále doporučujeme tyto články

Nábytek do jídelny

Nábytek do jídelny

  Nábytek vhodný do jídelny   Ne každý může říct, že se v jeho bytě či domě nachází jídelna, avšak téměř všichni máme jídelní stůl a židle, u kterých jíme. Jídelna či jídelní kout bývá zpravidla místem, kde se rodina schází a proto bývá centrem domácnosti. Připravili jsme si pro Vás pár tipů podle...

Matrace Dřevočal

Matrace Dřevočal

Dřevočal Dřevočal je česká firma zaměřená na výrobu matrací. Nabízí kompletní sortiment pro zdravé spaní. V sortimentu této oblíbené značky můžeme najít bezmála stovku modelů nejen zdravotních matrací, které se vyznačují prvotřídním zpracováním, kvalitními a hygienicky zdokonalenými materiály, ale v...

Nábytek stylově - nejlevnější nábytek Copyright (C) 2015 nabytekstylove.cz, Všechna práva vyhrazena
Design: StudioSCHNEIDER.cz
Můžete nám zanechat vzkaz.

Rychlý kontakt

Tel.: +420 606 776 353

Pondělí 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Úterý 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Středa 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Čtvrtek 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Pátek 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00