Splněný sen: Domácí skatepark

Každý máme své sny a představy dokonalého bydlení. Skateboardový jezdec Philipp Schuster si s partou kamarádů přestavěl interiér lovecké chaty v Salcburku na malý skatepark Schustervilla. Po stěnách nechal zavěšené cenné trofeje, zůstala zde i knihovna, skříně a kamna, ale s pomocí několika set kilo betonu doplnil každý z pokojů o malé rampy a můstky. Skateboardový ráj byl navíc natočen na video.

Domácí skatepark

Zběsilý nápad má trochu racionálnější pozadí. Lovecká chata by měla být brzy zbourána, a tak dostal Philipp Schuster interiér v podstatě darem od paní Rauscher a pana Brunnauera. Dělat si s ním mohl, co chtěl, a proto se s pomocí sponzorství značky Red Bull rozhodl navézt do interiéru několik set kilo betonu a udělat si luxusní soukromý skatepark. Interiér plný loveckých trofejí a mnoha dalších stylových předmětů denní potřeby byl do jisté míry zachován. Jediné co bylo odstěhováno byly postel a televize, kterou si původní majitelé odvezli. Za týden dřiny byl s pomocí několika kamarádů vybudován skatepark s nájezdovými můstky a rampami, které byly plně integrovány do interiéru tak, aby působily co nejvíce přirozeně.

Jak sám Philipp Schuster říká, realizoval zde své nejšílenější představy a udělal si malý skatepark snů, který navíc nazval podle sebe Schustervilla. Kdo by se také nechtěl projíždět po hraně starého zděného krbu, tapetách se zlatým dekorem nebo zelené zdi zdobené mohutným parožím dvanácteráka. Schuster však upozorňuje, že kdo z teenagerů by si chtěl podobný skatepark postavit doma, měl by se předem raději zeptat rodičů.
Dále doporučujeme tyto články

Nábytek do jídelny

Nábytek do jídelny

  Nábytek vhodný do jídelny   Ne každý může říct, že se v jeho bytě či domě nachází jídelna, avšak téměř všichni máme jídelní stůl a židle, u kterých jíme. Jídelna či jídelní kout bývá zpravidla místem, kde se rodina schází a proto bývá centrem domácnosti. Připravili jsme si pro Vás pár tipů podle...

Matrace Dřevočal

Matrace Dřevočal

Dřevočal Dřevočal je česká firma zaměřená na výrobu matrací. Nabízí kompletní sortiment pro zdravé spaní. V sortimentu této oblíbené značky můžeme najít bezmála stovku modelů nejen zdravotních matrací, které se vyznačují prvotřídním zpracováním, kvalitními a hygienicky zdokonalenými materiály, ale v...

Nábytek stylově - nejlevnější nábytek Copyright (C) 2015 nabytekstylove.cz, Všechna práva vyhrazena
Design: StudioSCHNEIDER.cz
Můžete nám zanechat vzkaz.

Rychlý kontakt

Tel.: +420 606 776 353

Pondělí 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Úterý 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Středa 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Čtvrtek 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Pátek 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00