Vana imitující houpací síť

Britské designové studio Splinter Works vymyslelo úžasnou vanu připomínající houpací síť. Vana visí ve vzduchu a je zavěšena mezi dvěma stěnami. Cena tohoto designového kousku je 26 300 eur, v přepočtu 684 tisíc korun. Skvělé letní poležení v houpací síti ve stínu stromů s dobrou knihou či sklenkou vína. Nyní můžete všechny příjemné pocity prožít včetně horké lázně, a to díky neobvyklé vaně nazvané Vessel (Plavidlo).

Vana z uhlíkových vláken

Luxusní vana s ladnými křivkami visí ve vzduchu a nemá žádnou viditelnou podporu. Voda se do ní napouští elegantní minimalistickou baterií zapuštěnou do podlahy. Má klasický špunt, kterým po vytažení odtéká voda do kanálku v podlaze. Nehrozí tedy žádné vytopení. Pro instalaci vany je nejvhodnější prostor o velikosti 2,7 × 0,8 metru, ideální je, když je vana umístěná nad podlahovým kanálkem. Vana je připevněna na zeď nerezovými držáky. Ty mohou být zakryté či odhalené. Je vyrobena z pevných a velmi tvárných uhlíkových vláken. Obsahuje pěnové jádro, které vyniká tepelně-izolačními vlastnostmi. Voda díky tomu nestydne příliš rychle. Uvnitř je vana hladká, její povrch zdobí dekor tkaniny, který svým vzhledem odkazuje na typickou houpací síť. Vybrat si můžete černé, červené, modré, žluté, růžové, bronzové a stříbrné barvy. Vanu v limitované edici od londýnského designového studia Splinter Works si lze objednat a na požádání vám ji zašlou do celého světa. Samozřejmě lze vyrobit vanu přímo na míru. Spoluzakladatel studia Miles Hartwell říká, že vzhled vany vznikl spojením dvou nejlepších způsobů relaxace. Tím je pobyt v houpací síti a odpočinek v horké lázni.

"Rozhodli jsme se vyvinout výrobek, který každému poskytne maximální odpočinek. Je to doslova povznášející zážitek," prohlašuje Hartwell a dodává, že příjemný pobyt v houpací síti je tak navíc znásoben blahodárnou koupelí. Každý, kdo se houpal v síti, ale moc dobře ví, že není lehké do ní vlézt a možná ještě horší je se z ní dostat ven. To může být problém i v případě vany, která se ale naštěstí nehoupe. O tom ovšem designové studio mlčí. Zřejmě tedy záleží na šikovnosti každého majitele. Ladné pohyby to ale asi nebudou. Nemluvě o možném úrazu.
Dále doporučujeme tyto články

Nábytek do jídelny

Nábytek do jídelny

  Nábytek vhodný do jídelny   Ne každý může říct, že se v jeho bytě či domě nachází jídelna, avšak téměř všichni máme jídelní stůl a židle, u kterých jíme. Jídelna či jídelní kout bývá zpravidla místem, kde se rodina schází a proto bývá centrem domácnosti. Připravili jsme si pro Vás pár tipů podle...

Matrace Dřevočal

Matrace Dřevočal

Dřevočal Dřevočal je česká firma zaměřená na výrobu matrací. Nabízí kompletní sortiment pro zdravé spaní. V sortimentu této oblíbené značky můžeme najít bezmála stovku modelů nejen zdravotních matrací, které se vyznačují prvotřídním zpracováním, kvalitními a hygienicky zdokonalenými materiály, ale v...

Nábytek stylově - nejlevnější nábytek Copyright (C) 2015 nabytekstylove.cz, Všechna práva vyhrazena
Design: StudioSCHNEIDER.cz
Můžete nám zanechat vzkaz.

Rychlý kontakt

Tel.: +420 606 776 353

Pondělí 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Úterý 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Středa 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Čtvrtek 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00

Pátek 8:30 - 12:00 / 12:30 - 17:00